Foto

Augalų katalogas

Apie mus Naujienos
Apie mus

2  0  1  7   m  e  t  a  i

 

Esu sukaupusi nemažą kolekciją dekoratyvinių augalų rūšių bei veislių. Kiekvienais metais savo kolekciją papildau naujais augalais. Šioje svetainėje susipažinsite su retesniais ir įdomesniais augalais, jų formomis ir naujomis veislėmis, tinkančiomis įvairaus tipo gėlynams, pavėsingoms vietoms,  vandens telkiniams apželdinti. Iš tėvų paveldėjau meilę augalams ir nuo vaikystės puoselėjau svajonę surinkti didelę augalų kolekciją. Šią svajonę galėjau pradėti įgyvendinti, kai įsigijome sodybą Sudervėje, šalia Vilniaus. Iš pradžių mūsų tikslas buvo gražiai sutvarkyti sodybos aplinką (0,50 ha). Tai ilgainiui tapo ne tik pomėgiu, bet gyvenimo būdu. Pamažu sodyba prisipildė įvairių rūšių bei dekoratyvinių formų spygliuočių, lapuočių medžių bei krūmų. Per beveik 20 metų nuolatinio sodybos formavimo daug kas keitėsi, įvairūs spygliuočiai, lapuočiai medžiai ir krūmai suaugo, surinkta didžiulė daugiamečių augalų kolekcija, kuri kasmet pasipildo naujovėmis. Pagrindinę kolekcijos dalį sudaro daugiametės gėlės. Didžiąją jų dalį galite pamatyti svetainės augalų kataloge , kuris kasmet atnaujinamas.Visus augalus auginame atvirame grunte. Kai įsitikiname, kad augalai gerai žiemoja ir dauginasi mūsų gamtinėmis sąlygomis, tik tada juos pateikiame pirkėjams. Kiekvieną pavasarį vyksta intensyvus augalų dauginimas ir dabar jau ne tik ieškau, bet ir pati galiu pasiūlyti įvairių retų daugiamečių gėlių net ir patiems išrankiausiems.
Dalyvauju pagrindinėse Lietuvoje vykstančiose dekoratyvinių augalų mugėse.( Žiūrėkite skiltyje "Pranešimai")
Atvykę į mūsų sodybą Sudervėje (Vilniaus raj.) galėsite  pamatyti ir įsigyti retų daugiamečių gėlių ir apžiūrėti unikalių akmenų kolekciją. Kadangi esu didžiulė savo pomėgio entuziastė ir "vokiškos" tvarkos mėgėja, todėl  augalus pamatysite ne tik dauginimo lysvėse, bet ir sukomponuotus tarpusavyje nepriekaištingai prižiūrimuose gėlynuose, iš kurių Jūs galbūt pasisemsite įdėjų savo sodybos formavimui.  Maloniai prašome skambinti nurodytais telefonais ir pasistengsime suteikti išsamią informaciją apie patikusius augalus.


Pagrindinė prekyba  sezono metu vykdoma sodyboje kiekvieną dieną bet kuriuo metu, tik dėl Jūsų patogumo prašome prieš atvykstant pasiskambinti.

Iki malonių susitikimų

 

SVARBI  INFORMACIJA