Foto

Augalų katalogas

Apie mus Naujienos
Apie mus

2  0  2 1  m  e  t  a  i

· Esu sukaupusi nemažą kolekciją dekoratyvinių augalų rūšių bei veislių. Kiekvienais metais savo kolekciją papildau naujais augalais, tačiau bėgant metams ir įgyjant vis didesnės patirties ateina suvokimas, kad viso pasaulio augalų nesukaupsi, o ir tokio tikslo nebuvo. Tad pradedi po truputį atsirinkti. Per daugiau kaip du dešimtmečius išbandytos ir augintos įvairios augalų grupės, pradedant alpinariumo augalais, žiemojančiais kaktusais, viendienėmis, vilkdalgiais ir baigiant vandens, pavėsio augalais, bijūnais . . . Šiuo metu apsistojau prie keleto man bene įdomiausių augalų grupių. Į pirmą vietą ko gero skirčiau savo mėgstamiausius pavėsio augalus. Didžiausia garbė tenka pavėsio karalienei melsvei. Melsves pamatysite sukomponuotas aplinkoje su kitais pavėsį mėgstančiais augalais. Tai gaurės, astrancijos, paparčiai, pėdlapiai, rodžersijos, epimedžiai ir kiti reti kolekciniai augalai. Kita mano labai mylima grupė - žoliniai augalai. Tai kininiai miskantai, molinijos, soros, barzdūnai, lendrūnai . . .

· Atvykę į mūsų sodybą pamatysite daugiamečių gėlių kompozicijas, susodintas gėlynuose, pasisemsite įdėjų, gausite patarimų, įsigysite norimų augalų.

· Augalus auginu keletą sezonų ir tik įsitikinusi jų atsparumu mūsų klimatinėse sąlygose, dauginu  juos kero dalijimu, kas Lietuvoje jau tampa retenybe, nes vis labjau rinką pradeda užkariauti atvežtiniai meristeminiai augalai.

· Dalyvauju pagrindinėse Lietuvoje vykstančiose dekoratyvinių augalų mugėse.( Žiūrėkite skiltyje "Pranešimai")

· Maloniai prašome skambinti nurodytais telefonais ir pasistengsime suteikti išsamią informaciją apie patikusius augalus.

· Pagrindinė prekyba  sezono metu vykdoma sodyboje kiekvieną dieną bet kuriuo metu, tik dėl Jūsų patogumo prašome prieš atvykstant pasiskambinti.

· Iki malonių susitikimų